Raport: Badanie los贸w absolwent贸w

W styczniu 2012 r. przeprowadzono badanie los贸w absolwent贸w聽 Przedszkola nr 13 im. H. CH. Andersena w 呕orach. Opracowano kwestionariusz wywiadu, kt贸ry skierowano do 11 nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego oraz kwestionariusz ankiety dla 38 dzieci.

Badania zosta艂y przeprowadzone w Szkole Podstawowej nr 17 im. St. Ligonia w 呕orach, w kt贸rej wywiadu udzieli艂o nam 6 nauczycieli oraz rozdano 28 ankiet dla dzieci.聽 Sonda偶 przeprowadzono tak偶e w Szkole Podstawowej nr 13 w 呕orach, w kt贸rej z kolei 3 nauczyciel udzieli艂o odpowiedzi na zadane im pytania dotycz膮ce los贸w absolwent贸w oraz rozdano 8 ankiet dla uczni贸w.聽 Natomiast w Szkole Podstawowej nr 11 w Roju w dzielnicy 呕or wywiad przeprowadzono z 2 nauczycieli oraz rozdano 2 kwestionariusze ankiety dla uczni贸w klas I.

Celem niniejszych bada艅 by艂o poznanie opinii nauczycieli na temat radzenia sobie absolwent贸w przedszkola w szkole oraz poznanie opinii dzieci na temat szko艂y i klasy, do kt贸rej ucz臋szczaj膮.

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 W za艂膮czniku przedstawiono stan bada艅 dotycz膮cy los贸w absolwent贸w Przedszkola nr 13 im. H. CH. Andersena w 呕orach.

Raport z bada艅.doc