Podzi臋kowania dla Pana G贸rnika

miners-day

Dyrekcja i personel przedszkola dzi臋kuje serdecznie Panu Norbertowi Fojcik za przybycie i u艣wietnienie uroczysto艣ci z okazji Dnia G贸rnika.
3.12.2012r. dzieci z naszego przedszkola mia艂y szans臋 pozna膰 prac臋 g贸rnika. Pan Norbert Fojcik sprawi艂, i偶 nasza przedszkolna barb贸rkowa uroczysto艣膰 nabra艂a wyj膮tkowego charakteru. Dzi臋kujemy za stworzenie 偶yczliwej atmosfery, za prezenty podarowane przedszkolu oraz za przecudny wyst臋p artystyczny, kt贸ry pozwoli艂 na wzbogacenie wiadomo艣ci na temat ci臋偶kiej pracy g贸rnika. Podczas uroczysto艣ci mogli艣my r贸wnie偶 wys艂ucha膰 przy艣piewek 艣l膮skich w wykonaniu rodziny Fojcik, za co serdecznie dzi臋kujemy:)
呕yczymy wielu zdrowych, spokojnych dni, aby czuwa艂 nad Panem DOBRY DUCH KOPALNI:)

Szcz臋艣膰 Bo偶e!

Zapraszamy do galerii:

 

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, kt贸rych wype艂nienie jest wymagane, s膮 oznaczone symbolem *

*


1 + = 2